خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

چهارشنبه ، ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

ارسال رایگان آگهی

هزار هزار درخت

هزار هزار درخت

همه ما مسئولیم؛ مسئول در برابر حفظ محیط زیست، در برابر مراقبت از جنگل ها و مراتع. بیاییم در حفاظت از این گنجینه های در آستانه ی نابودی سهمی کوچک اما اثرگذار داشته باشیم.

بر هیچ کس پوشیده نیست که حفظ محیط زیست مانند حفظ جنگل‌ها، رودخانه ها و همچنین رفع آلودگی های زیست محیطی بستگی به تصمیماتی در سطح کلان دارد، اما کارشناسان این حوزه معتقدند که اقدامات خرد و کوچک نیز می تواند تا حد زیادی به حفظ محیط زیست کمک کند.

متاسفانه در کشور ما در هر ثانیه چیزی در حدود ۳۶۰ مترمربع از جنگل ها و مراتع کشور نابود می شود. در صورت تداوم روند کنونی طی ۵۰ تا ۶۰ سال آینده چیزی به‌نام جنگل در ایران وجود نخواهد داشت.

امروزه شاهد افزایش ریزگردها و گرد و غبار در بسیاری از شهرهای کشورمان هستیم که در اثر از بین رفتن پوشش گیاهی و فرسایش خاک رخ داده است. ادامه این روند می تواند سلامتی افراد را در خطری جدی قرار دهد. همانگونه که هر ساله نیز شاهد اعلام وضعیت بحرانی در برخی از شهرها هستیم.

هدف طرح

برآنیم با همکاری حداکثری گروه های مختلف و داوطلبان مشتاق و در مرحله اول طرح، رویای کاشت ۱ میلیون اصله درخت را در ایران به حقیقت برسانیم.

از این رو قصد داریم با مشارکت عمومی مردم و با کمک های مردمی و در جهت افزایش فرهنگ زیست محیطی، برای کاشت درختان در سطحی وسیع و به ویژه در مناطقی که مستعد تخریب و فرسایش خاک قرار دارند اقدام کنیم.

به امید توقف تخریب جنگل ها و مراتع و افزایش پوشش گیاهی در همه سرزمینمان.

1,000 تومان   2,000 تومان   5,000 تومان   10,000 تومان   مبلغ دلخواه