خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

چهارشنبه ، ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

ارسال رایگان آگهی

تور تهرانگری ویژه سال نو میلادی برای هموطنان مسیحی برگزار می‌شود

کد خبر: 988 تعداد بازدید: 495

تور تهرانگردی برای هموطنان ارمنی و مسیحی پایتخت به مناسبت آغاز سال نو میلادی در روز جمعه ۱۸ دی ماه برگزار می‌شود. به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی استان ...

تور تهرانگردی برای هموطنان ارمنی و مسیحی پایتخت به مناسبت آغاز سال نو میلادی در روز جمعه ۱۸ دی ماه برگزار می‌شود.

به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی استان تهران، رجبعلی خسروآبادی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تهران با بیان اینکه ملت ایران همواره قدردان زحمات ادیان مختلف به ویژه هموطنان ارمنی بوده است گفت: حضور ایرانیان ارمنی در دوران جنگ تحمیلی و فعالیت های اقتصادی، فرهنگی و هنری آنان بر هیچ کس پوشیده نیست.

وی با بیان اینکه برگزاری برنامه های اداره کل میراث فرهنگی استان تهران بر اساس سیاست های نظام جمهوری اسلامی ایران در استفاده یکسان هموطنان بدون در نظر گرفتن مذهب و قومیت افراد برنامه ریزی و اجرا می شود تاکید کرد: همانگونه که برنامه تهرانگردی در ایام نوروز برای همشهریان تهرانی برگزار شد، گشت تهرانگردی ویژه سال نو میلادی نیز برای هموطنان مسیحی و ارمنی برگزار می شود.

مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران با اشاره به اینکه گشت نیمروزه تور تهران گردی به صورت رایگان برای همشهریان ارمنی برگزار می‌شود افزود: برنامه تهرانگردی سال نو میلادی با مشارکت و همکاری برج میلاد تهران، شهرداری منطقه ۶ و شورای خلیفه‌گری ارامنه تهران برگزار می‌گردد و علاقه‌مندان برای ثبت نام می‌تواند با روابط عمومی شورای خلیفه گری ارامنه تهران تماس بگیرند.

خسروآبادی برپایی نمایشگاه صنایع دستی ادیان مختلف را از برنامه‌های آتی میراث فرهنگی تهران برشمرد و تاکید کرد: با توجه به جمعیت چند ده هزار نفری ارامنه در پایتخت شاهد حضور هنرمندان و اساتید برجسته هموطنان ارمنی در رشته های هنرهای سنتی هستیم.

ارسال نظر