خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

چهارشنبه ، ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

ارسال رایگان آگهی

جذاب ترین عکس پروفایل چه ویژگی دارد؟

کد خبر: 7725 تعداد بازدید: 2013

دنیای دیجیتال امروزی از یک طرف و محبوبیت شبکه های اجتماعی از طرفی دیگر سبب شده است تا این سوال پیش بیاید که جذاب ترین عکس پروفایل برای اثرگذاری بهتر چه ...

جذاب ترین عکس پروفایل چه ویژگی دارد؟

دنیای دیجیتال امروزی از یک طرف و محبوبیت شبکه های اجتماعی از طرفی دیگر سبب شده است تا این سوال پیش بیاید که جذاب ترین عکس پروفایل برای اثرگذاری بهتر چه ویژگی هایی باید داشته باشد. در ادامه، با از همه چی همراه باشید.

بهترین عکس پروفایل چگونه باید باشد؟ این سوالی است که ممکن است برای هر کسی پیش آمده باشد. در دنیای آنلاین امروزی هر کسی به خوبی می داند که یک عکس پروفایل خوب تا چه اندازه می تواند روی مخاطب اثر مثبت داشته باشد.

دانشمندان داده از نیویورک بر اساس یک اپ که تولیدی شرکت Hinge است تصاویر اعضای آن را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند تا ببینند کدام عکس پروفایل، بیشترین لایک را از سایر مخاطبین دریافت می کند.

گروه تحقیقاتی، ۳۵ برچسب منحصر به فرد مثل لبخند با یا بدون مشخص بودن دندان ها را به صورت نمونه تصادفی از ۱۰۰۰ عکس تعیین کردند.

این کار به آن ها این امکان را داد تا ببینند کدام برچسب مرتبط با عکس بیشترین لایک را دریافت می کند.

جذاب ترین عکس پروفایل چه ویژگی دارد؟

یافته ها نشان می دهند زنان در حالی که لبخند بر لب دارند (و دندان ها مشخص است) باید به دور دست نگاه کرده، موهایشان را در پشت سر جمع کنند و در عکس تنها باشند.

جذاب ترین عکس پروفایل چه ویژگی دارد؟

عکس پروفایل مردان بایستی با لبخند (بدون مشخص بودن دندان ها) باشد، به طوری که به دوربین نگاه می کنند (و نه به دور دست) و همینطور در عکس تنها باشند.

جذاب ترین عکس پروفایل چه ویژگی دارد؟

عکس های لب دریا نیز زیاد بازخورد مناسبی نداشتند، هم برای زنان و هم برای مردان با کاهش دریافت لایک به میزان ۸۰ درصد و ۴۷ درصد (به ترتیب برای مردان و زنان) روبرو شدند. جذاب ترین عکس پروفایل چه ویژگی دارد؟

نتایج این بررسی نشان داد که تصاویر با داشتن شاخصه های ورزشی ۷۵ درصد شانس دریافت لایک بیشتری هم برای زنان و هم برای مردان دارد.

تصاویری که در شب گرفته شده بوند نیز ۷۴ درصد افزایش شانس دریافت لایک را داشتند.

جذاب ترین عکس پروفایل چه ویژگی دارد؟

شاید فکر کنید که تصاویر سیاه و سفید از مد افتاده هستند، اما عکس های پروفایلی که به صورت سیاه و سفید گرفته شده بودند ۱۰۶ درصد شانس بیشتری برای دریافت لایک داشتند.

جذاب ترین عکس پروفایل چه ویژگی دارد؟

اگرچه افراد مشهور همه روزه هزاران عکس سلفی از خود ثبت می کنند اما نتایج نشان داد که تصاویر سلفی شانس جذب مخاطب را تا ۴۰ درصد کاهش می دهد.

و گرفتن عکس از خودتان در جلوی آینه، شانس دریافت لایک را تا ۹۰ درصد کاهش می دهد.

جذاب ترین عکس پروفایل چه ویژگی دارد؟

بیشترین بازخورد منفی مربوط به تصاویر پروفایلی بود که روی عکس به صورت نرم افزاری شکلک گذاشته بودند.

این نتایج بین زنان و مردان متفاوت بود، به ویژه زمانی که به حالت لبخند و جهت نگاه مربوط می شد.

منبع: میل آنلاین

ارسال نظر