خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

چهارشنبه ، ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

ارسال رایگان آگهی

بیل گیتس و منع تلفن همراه برای فرزندانش

کد خبر: 7627 تعداد بازدید: 1845

بیل گیتس می گوید فرزندانش را تا ۱۴ سالگی از داشتن تلفن همراه منع کرده بود، عاشق غذاهای مک دونالد است و یک ساعت کاسیوی ۱۰ دلاری به دستش می بندد. برای ...

بیل گیتس و منع تلفن همراه برای فرزندانش

بیل گیتس می گوید فرزندانش را تا ۱۴ سالگی از داشتن تلفن همراه منع کرده بود، عاشق غذاهای مک دونالد است و یک ساعت کاسیوی ۱۰ دلاری به دستش می بندد. برای خواندن ادامه حرف های او، با از همه چی همراه باشید.

موسس شرکت مایکروسافت و ثروتمندترین مرد جهان می گوید که به فرزندانش تا ۱۴ سالگی اجازه استفاده از گوشی موبایل را نداده است.

او که روز پنج شنبه با روزنامه ی بریتانیایی میرور مصاحبه داشت این موارد را عنوان کرد.

گیتس نه تنها آنها را تا ۱۴ سالگی از داشتن گوشی های هوشمند منع کرده بود، بلکه او مدت زمانی که بچه ها می توانستند قبل از خواب از گوشی هوشمند استفاده کنند را نیز محدود کرده بود.

بیل گیتس و منع تلفن همراه برای فرزندانش

او اضافه می کند، استفاده از گوشی های هوشمند سر میز شام نیز ممنوع است.

نابغه ی فناوری به روزنامه ی میرور گفت: “ما اغلب زمانی را تعیین می کنیم که در آن بازه ی زمانی از تلویزیون یا سایر وسایل هوشمند استفاده نکنیم که این مساله سبب می شود بچه ها بتوانند سر ساعت مناسبی بخوابند.”

بیل گیتس ۶۱ ساله و همسرش، مِلیندا ۵۲ ساله، دارای ۳ فرزند هستند که جنیفر ۲۰ ساله، روی ۱۷ ساله و فیبی ۱۴ ساله هستند.بیل گیتس و منع تلفن همراه برای فرزندانش

با وجود اینکه بیل گیتس نقش محوری در انقلاب فناوری عصر دیجیتال دارد، او هنوز هم تصورش بر این است که برخی محدودیت ها به جای خودش برای بچه ها لازم است.

بیل گیتس ادامه داد: “شما همیشه به دنبال این هستید که چگونه این محدودیت ها را به بهترین شکل اعمال کنید – تکالیف مدرسه و ارتباط با دوستان – و همچنین این محدودیت ها کجا ممکن است افراطی باشد. ما موقع صرف غذا روی میز غذاخوری هیچ گونه گوشی هوشمندی استفاده نمی کنیم، و ما به بچه ها تا قبل از ۱۴ سالگی اجازه ی استفاده از گوشی موبایل را ندادیم و آن ها از این موضوع که چرا سایر بچه ها گوشی دارند و آن ها نه، همیشه گله مند بودند.”

بیل گیتس و منع تلفن همراه برای فرزندانش

بیل گیتس که در حال حاضر میزان ثروت خالصش تقریبا ۸۷ میلیارد دلار تخمین زده می شود، با گذشت سن و سال سخت گیرتر شده است.

البته او در سال ۲۰۱۳، به ان بی سی گفته بود که ۱۳ سالگی سن مناسبی برای شروع استفاده از وسایل دیجیتال است.

در آن زمان بیل گیتس عنوان کرده بود که، ما در خانواده خودمان به این نتیجه رسیده ایم که ۱۳ سالگی زمان مناسبی برای داشتن تلفن همراه است.

با وجود ثروت بسیار زیاد آن ها، خانواده ی گیتس که در دریاچه ی مِدینا، درست بیرون سیاتل در واشنگتن زندگی می کنند، اما بیل گیتس می خواهد تا جایی که امکان دارد فرزندانش به صورت عادی تربیت شوند.

گیتس، از زمانی که از سمت ریاست مایکروسافت در سال ۲۰۱۴ استعفا کرد به کارهای بشر دوستانه می پردازد.

روزنامه ی میرور همچنین گزارش داده بود که در طول مصاحبه، بیل گیتس یک ساعت مچی کاسیو به ارزش ۱۰ دلار به دست داشته است.

او همچنین یکی از طرفداران همبرگرهای مک دونالد است.

منبع: میل آنلاین

ارسال نظر