خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

شنبه ، ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

ارسال رایگان آگهی

تولید خودرو پرنده توسط شرکت آئروموبیل

کد خبر: 7379 تعداد بازدید: 364

شرکت آئروموبیل خودروی پرنده هیبریدی تولید کرده است که  طبق اعلام قرار است تا پایان امسال آماده سفارش باشد. در ادامه، با از همه چی همراه باشید. شرکت اسلواکیایی بیش از ...

تولید خودرو پرنده توسط شرکت آئروموبیل

شرکت آئروموبیل خودروی پرنده هیبریدی تولید کرده است که  طبق اعلام قرار است تا پایان امسال آماده سفارش باشد. در ادامه، با از همه چی همراه باشید.

شرکت اسلواکیایی بیش از ۱۰ سال است که در کار ساخت است اما در نهایت آماده ی رونمایی از اولین خودروی پرنده ی تجاری خود است.

خودرو با صدها بهسازی، مجددا طراحی شده و قرار است در نمایشگاه ماشین های خارق العاده در مارکز موناکو در ۲۰ آوریل در معرض نمایش عموم قرار بگیرد.

تولید خودرو پرنده توسط شرکت آئروموبیل

با این خودروی پرنده، آئروموبیل قصد دارد حمل و نقل شخصی را با ارائه حق انتخاب حمل و نقل جاده ای یا هوایی کارآمد کند و برای همیشه به معضل ترافیک پایان دهد.

آئروموبیل از مدل جدید خودروی پرنده اش هفته آینده در نمایشگاه ماشین رونمایی خواهد کرد، گروه سازنده اعلام کرده است که این خودروی پرنده طوری ساخته شده است که منطبق بر قانون های موجود برای ماشین ها و هواپیما ها می باشد.

تولید خودرو پرنده توسط شرکت آئروموبیل

با ترکیب عملکرد هواپیما و خودرو در یک هماهنگی کامل این محصول نویدبخش عصری جدید در مسافرت های بهینه و هیجان انگیز دارد، که به استفاده کنندگان این اجازه را می دهد تا از قابلیت های حمل و نقل هوایی و زمینی آن بهره مند شوند.

تیم ساخت این وسیله نقلیه این مسیر را از سال ۱۹۹۰ میلادی با طرحی برای حمل و نقل آینده آغاز کرد.

و در طول سال ها، به ماشینی با عملکرد کامل تبدیل شد.

تولید خودرو پرنده توسط شرکت آئروموبیل

تاتیانا وِبر، سخنگوی آئروموبیل گفت: “ما مدل مفهومی خودروی پرنده را از سال ۱۹۹۰ در حال توسعه هستیم. اولین مدل ما کاملا عجیب و غریب بود و در استفاده های معمولی مشکلاتی داشت. آن یک نشانه ای برای بهبود مدل مفهومی خودروی پرنده در راه تبدیل شدن به بخش درستی از ترافیک معمول جاده ها بود. ما از چندین کارشناس الکترونیک هوانوردی بازخوردهای مثبتی دریافت کردیم، که از طراحی و راه حل فنیِ فرایند حمل و نقل قدردانی شد. این خودرو طوری طراحی شده که در جایگاه های معمولی بتوان آن را با سوخت گیری کرد.”

تولید خودرو پرنده توسط شرکت آئروموبیل

اگرچه خودروی پرنده تغییر کرده است، شرکت همیشه افتخار می کند که این وسیله نقلیه قادر است بال هایش را در هنگام فرود جمع کند – تا بتواند در پارکینک های معمول جا شود.

تولید خودرو پرنده توسط شرکت آئروموبیل

وقتی به عنوان ماشین از آن استفاده می شود، حدود ۱٫۵ متر طول دارد و به عنوان خودرو می تواند تا ۵۰۰ کیلومتر فعالیت کند.

قاب بندی این وسیله از فولاد سبک وزن ساخته شده و توسط فیبر کربن پوشیده شده است، زمانی که به هواپیما تبدیل می شود، اندازه وسیله نقلیه به بیش از ۸ متر عرض و ۵٫۵ متر طول تبدیل می شود تا ۲ نفر را در خود جای دهد.

تولید خودرو پرنده توسط شرکت آئروموبیل

افزایش عرض آن به دلیل جلوگیری از شکستن بال های آن بوده است. این وسیله نقلیه که ۴۵۰ کیلوگرم وزن دارد در هنگام بلند شدن از زمین سرعت آن ۱۴۵ کیلومتر در ساعت است و به عنوان هواپیما می تواند تا ۶۹۰ کیلومتر فعالیت کند.

منبع: میل آنلاین

ارسال نظر