خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

جمعه ، ۲۶ مرداد ۱۳۹۷

ارسال رایگان آگهی

ساخت سبک ترین دوچرخه جهان توسط بوگاتی

کد خبر: 7282 تعداد بازدید: 995

بوگاتی، سازنده سریع ترین خودروی جهان اکنون سبک ترین دوچرخه جهان را ساخته است. این دوچرخه از ۹۵ درصد کربن فشرده شده ساخته شده است که سبب می شود وزنش ...

ساخت سبک ترین دوچرخه جهان توسط بوگاتی

بوگاتی، سازنده سریع ترین خودروی جهان اکنون سبک ترین دوچرخه جهان را ساخته است. این دوچرخه از ۹۵ درصد کربن فشرده شده ساخته شده است که سبب می شود وزنش فقط ۵ کیلوگرم باشد و آن را تبدیل به سبک ترین دوچرخه جهان می کند. در ادامه، با از همه چی همراه باشید.

اما شرکت بوگاتی برای اینکه این دوچرخه را به شما تحویل دهد مبلغ ۳۹ هزار دلار از شما دریافت خواهد کرد که برای یک دوچرخه رقم سرسام آوری است.

بوگاتی یک شرکت تولید کننده خودروهای فوق سریع است که در سال ۱۹۰۹ در مولشایم فرانسه توسط “اتوره بوگاتی” ایتالیایی تاسیس شد.

چرخه تولید این دوچرخه ها آغاز شده و طبق اعلام بوگاتی فقط ۶۶۷ عدد از این دوچرخه در رنگ های مختلف ساخته خواهد شد. شرکت فرانسوی بوگاتی این دوچرخه را با همکاری شرکت حرفه ای دوچرخه سازی “پی جی” که در رگنسبورگ آلمان قرار دارد تولید خواهد کرد.

این دوچرخه فوق سبک کاملا آیرودینامیکی بوده و تمام بخش های آن دست ساز است و مواد و روش هایی که در ساخت آن به کار برده می شود فقط در ورزش موتور سواری و صنایع هوا فضا یافت می شود.

قاب، چرخ دنده ها، صندلی و حتی ترمز نیز از بهترین کیفیت فیبر کربن ساخته شده است. فرمان به دلیل وجود فنر به راحتی دوچرخه سواری اضافه کرده و طراحی منحصر به فرد قاب سبب آیرودینامیکی بیشتر دوچرخه شده است.

ساخت سبک ترین دوچرخه جهان توسط بوگاتی

روی این دوچرخه دیگر خبری از زنجیر چرخ روغنی نخواهد بود و نیازی به نگرانی از این بابت که ممکن است شلوار گران قیمتتان را کثیف کند نباشید. در عوض یک تسمه روی دندانه ها قرار می گیرد و نیروی وارده را از پدال به چرخ منتقل می کند.

طبق اعلام وب سایت بوگاتی، استفاده از این نوع تسمه به جای زنجیر به شرکت این اجازه را داده است تا بتواند دوچرخه ای سبک و با استحکام بالا تولید کند.

این دوچرخه قرار است همزمان با رونمایی از خودروی بوگاتی شیرون جدید ارائه شود.

در صورت درخواست، مشتریان می توانند دوچرخه خود را که با خودروی بوگاتیشان همسان و ست شده دریافت کنند.

منبع: تلگراف

ارسال نظر