خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

شنبه ، ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

ارسال رایگان آگهی

تصویر آلیشا ویکاندر در نقش مهاجم مقبره

کد خبر: 7112 تعداد بازدید: 1080

سه عکس رسمی و تایید شده از آلیشا ویکاندر سر صحنه فیلم برداری فیلم “مهاجم مقبره” در روز دوشنبه منتشر شد. آلیشا ویکاندر در این فیلم نقش لارا کرافت را ایفا ...

سه عکس رسمی و تایید شده از آلیشا ویکاندر سر صحنه فیلم برداری فیلم “مهاجم مقبره” در روز دوشنبه منتشر شد. آلیشا ویکاندر در این فیلم نقش لارا کرافت را ایفا می کند. در ادامه، با از همه چی همراه باشید.

لارا کرافت در اصل از بازی ویدئویی مهاجم مقبره که در سال ۱۹۹۶ میلادی منتشر شده بود نشأت می گیرد که با بازی آنجلینا جولی در دو نسخه از سری فیلم های مهاجم مقبره در سال های ۲۰۰۱ و ۲۰۰۳ جاودانه شد.

تصویر آلیشا ویکاندر در نقش مهاجم مقبره

آلیشا ویکاندر که برای بازی در فیلم سینمایی “دختر دانمارکی” در سال ۲۰۱۵ برنده ی جایزه اسکار بهترین بازیگر مکمل زن شده بود گفت: “وقتی از من خواسته شد که این نقش را بپذیرم بسیار هیجان زده شدم به دلیل اینکه نقش لارا کرافت یک نقش نمادین است.”

تصویر آلیشا ویکاندر در نقش مهاجم مقبره

خلاصه ی فیلم از این قرار است که هفت سال پس از ناپدید شدن پدرش، لارای ۲۱ ساله از پذیرش کنترل فعالیت تجارت جهانی خودداری می کند و در عوض در حالی که به دانشگاه می رود به عنوان یک پیک موتوری در لندن فعالیت می کند.

به نحوی ناپدید شدن پدرش به او الهام می شود و لارا به آخرین نقطه ای که در آن ناپدید شده، مقبره ای در یک جزیره در یک جایی دور از سواحل ژاپن سفر می کند. تلاش خطرناک او نیاز به تمرکز بالا و ایمانی کور و روح و روانی لجوج در این ماجراجویی خطرناک دارد.

منبع: میل آنلاین

ارسال نظر