خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

چهارشنبه ، ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

ارسال رایگان آگهی

منتخبی از تصاویر برنده جایزه سونی ۲۰۱۷

کد خبر: 7099 تعداد بازدید: 405

تصاویری که در ادامه مشاهده می کنید، منتخبی از تصاویر برنده جایزه سونی ۲۰۱۷ هستند که از بین بیش از ۲۲۰,۰۰۰ عکس انتخاب شده اند. در ادامه، با از همه چی ...

منتخبی از تصاویر برنده جایزه سونی 2017

تصاویری که در ادامه مشاهده می کنید، منتخبی از تصاویر برنده جایزه سونی ۲۰۱۷ هستند که از بین بیش از ۲۲۰,۰۰۰ عکس انتخاب شده اند. در ادامه، با از همه چی همراه باشید.

بیش از ۲۲۰,۰۰۰ نفر در جایزه ی بین المللی عکاسی سونی در سال ۲۰۱۷ شرکت کرده بودند، که این بدان معناست افرادی که موفق به دریافت جایزه شدند بدون تردید افراد با استعدادی بوده اند.

آن ها برندگان را بر اساس موضوع دسته بندی کردند، مثل طبیعت یا حیات وحش و برخی در جوایز ملی اول، دوم یا سوم شدند – سونی عکاسان را در کشورهای مرتبط به عکاسان رتبه بندی می کند.

برای دیدن این تصاویر استثنایی لطفا تا انتهای صفحه اسکرول کنید.

منتخبی از تصاویر برنده جایزه سونی 2017 منتخبی از تصاویر برنده جایزه سونی 2017 منتخبی از تصاویر برنده جایزه سونی 2017 منتخبی از تصاویر برنده جایزه سونی 2017 منتخبی از تصاویر برنده جایزه سونی 2017 منتخبی از تصاویر برنده جایزه سونی 2017 منتخبی از تصاویر برنده جایزه سونی 2017 منتخبی از تصاویر برنده جایزه سونی 2017 منتخبی از تصاویر برنده جایزه سونی 2017 منتخبی از تصاویر برنده جایزه سونی 2017

منبع: میل آنلاین

ارسال نظر