خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

چهارشنبه ، ۲۷ تیر ۱۳۹۷

ارسال رایگان آگهی

فرار ۱۶ عضو کارتل مواد مخدر از زندان

کد خبر: 7057 تعداد بازدید: 449

تعجب نکنید این سریال فرار از زندان نیست! روز پنجشنبه زندانی در مکزیک فرار گسترده ای از زندانیان را تجربه کرد. در این اتفاق ۲۹ زندانی زیر دیوار زندان، تونل حفر کرده ...

فرار 16 عضو کارتل مواد مخدر از زندان

تعجب نکنید این سریال فرار از زندان نیست! روز پنجشنبه زندانی در مکزیک فرار گسترده ای از زندانیان را تجربه کرد. در این اتفاق ۲۹ زندانی زیر دیوار زندان، تونل حفر کرده و اقدام به فرار کردند. در ادامه، با از همه چی همراه باشید.

۱۶ نفر از ۲۹ نفر هنوز در حال فرار هستند. ۱۳ نفر از افرادی که فرار کرده بودند دستگیر شدند. مقامات اعلام کردند که بسیاری از افراد دستگیر شده مشکوک به عضویت در گروه کارتل مواد مخدر زتاس می باشند.

زندانیان از طریق حفر تونلی ۳۶ متری به خارج از زندان در سیوداد ویکتوریا، در شمال مرز مکزیک در ایالت تامائولیپاس فرار کردند.

لوئیس آلبرتو رودریگز، سخنگوی امنیتی ایالت، به فاکس نیوز گفت که تونل حفر شده ۵ متر عمق و ۴۰ متر طول دارد. ورودی این تونل در کلبه ای مخفی شده بود که به صورت غیر قانونی توسط زندانیان در گوشه ای از محوطه زندان که توسط خودشان کنترل می شد ساخته شده بود.

فرار 16 عضو کارتل مواد مخدر از زندان

به گزارش سی ان ان، به محض اینکه مقامات زندان از فرار زندانیان آگاه شدند، پناهگاه های غیرقانونی ساخته شده در محوطه ی زندان را نابود کرده و تمامی سلول ها را گشتند.

این عملیات تمام پنجشنبه شب و کل روز جمعه را در بر گرفت. در روز شنبه نگهبانان زندان سوراخ حفر شده در کف زندان را توسط بتن مهر و موم کردند.

فرار 16 عضو کارتل مواد مخدر از زندان

در واکنش به تلاش نیروهای امنیتی زندان، در جمعه شب شورشی در زندان رخ داد. به گفته ی مقامات در این شورش ۳ زندانی در اثر ضربات چاقو کشته شده و یک نفر نیز زخمی شد. علاوه بر این زندانیان قصد آتش زدن زندان را داشتند که آتش ظرف ۱ ساعت مهار شد.

طبق اظهارات مقامات، در حال حاضر نیروهای پلیس به دنبال زندانیان فراری هستند.

منبع: میل آنلاین

ارسال نظر