خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

چهارشنبه ، ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

ارسال رایگان آگهی

تولید تاکسی های خودران توسط ایرباس

کد خبر: 6814 تعداد بازدید: 402

به تازگی شرکت ایرباس مدلی مفهومی تولید کرده است که می تواند به مشکلات ترافیک در کلان شهرها پایان دهد. این مدل مفهومی یک تاکسی خودران است که قابلیت پرواز نیز دارد. ...

تولید تاکسی های خودران توسط ایرباس

به تازگی شرکت ایرباس مدلی مفهومی تولید کرده است که می تواند به مشکلات ترافیک در کلان شهرها پایان دهد. این مدل مفهومی یک تاکسی خودران است که قابلیت پرواز نیز دارد. در ادامه، با از همه چی همراه باشید.

این مدل مفهومی از یک کپسول تشکیل شده است که می تواند به عنوان خودرو عمل کند یا می تواند پرواز کرده و مسافران را در مواقعی که جاده ها شلوغ است به مقصد برساند.

زمانی که مسافران به مقصد می رسند، هر دو بخش هوایی و زمینی به واحدهای شارژ اختصاص داده شده برمی گردند، محلی که برای سوار کردن مسافر بعدی در آن منتظر می مانند.

این مدل مفهومی که پاپ آپ (Pop.Up) نام دارد با همکاری ایرباس و یک شرکت طراحی و مهندسی مستقر در ایتالیا انجام می شود.

پاپ آپ که از بدنه فیبر کربن ساخته شده است طولی برابر ۲٫۶ متر دارد و با یک بار شارژ قابلیت رانندگی به مسافت ۱۰۰ کیلومتر را دارد.

برای مشاهده تصاویر و ویدیوی این خودرو – پرنده ی مفهومی تا انتهای صفحه اسکرول کنید.

تولید تاکسی های خودران توسط ایرباس تولید تاکسی های خودران توسط ایرباس تولید تاکسی های خودران توسط ایرباس تولید تاکسی های خودران توسط ایرباس تولید تاکسی های خودران توسط ایرباس تولید تاکسی های خودران توسط ایرباس تولید تاکسی های خودران توسط ایرباس

در ادامه می توانید ویدیوی تاکسی مفهومی خودران ایرباس را مشاهده کنید.

منبع: اختصاصی از همه چی

 

ارسال نظر