خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

چهارشنبه ، ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

ارسال رایگان آگهی

شیرپوینت چیست؟ + دانلود کتاب شیرپوینت

کد خبر: 4526 تعداد بازدید: 1453

در ادامه، دانلود کتاب شیرپوینت ۲۰۱۰ به زبان فارسی، دانلود کتاب شیرپوینت ۲۰۱۳ به زبان انگلیسی به همراه دانلود آموزش نصب و راه اندازی شیرپوینت ۲۰۱۳ آمده است. اما شیرپوینت ...

شیرپوینت چیست؟ + دانلود کتاب شیرپوینت

در ادامه، دانلود کتاب شیرپوینت ۲۰۱۰ به زبان فارسی، دانلود کتاب شیرپوینت ۲۰۱۳ به زبان انگلیسی به همراه دانلود آموزش نصب و راه اندازی شیرپوینت ۲۰۱۳ آمده است.

اما شیرپوینت چیست؟

شیرپوینت (SharePoint) یکی از محصولات شرکت مایکروسافت است که در آن داده ها و اطلاعات بین چندین کاربر تحت شبکه به اشتراک گذاشته می شود.

امروزه، در دنیای تجارت مدرن نیاز به برقراری ارتباط مستمر کارکنان یک سازمان با یکدیگر بیش از پیش احساس می شود. از این رو، شیرپوینت محلی امن برای ذخیره سازی، سازماندهی، به اشتراک گذاری و دسترسی به اطلاعات با استفاده از تقریبا از هر وسیله ای می باشد. تنها چیزی که به آن نیاز دارید یک مرورگر وب مانند اینترنت اکسپلورر، کروم و یا فایرفاکس است. ابزارهای تحت وب شیرپوینت بسیار کاربر پسند بوده و به راحتی توسط هر کاربری با اندکی تلاش قابل اجرا و استفاده است.

استفاده از شیرپوینت در حال حاضر در بین سازمان‌ های دولتی و به ویژه خصوصی، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در همین راستا بسیاری از افراد خواهان فراگیری این تکنولوژی جدید و بسیار کارآمد هستند.

اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، می توانید کتاب آموزشی شیرپوینت ورژن ۲۰۱۰ به زبان فارسی و یا کتاب آموزشی شیرپوینت ورژن ۲۰۱۳ به همراه نصب و پیکربندی شیرپوینت ۲۰۱۳ را دانلود کرده و برای آشنایی هرچه بیشتر با این نرم افزار تحت وب آنها را مطالعه کنید.

کتاب آموزشی شیرپوینت ۲۰۱۰

دانلود با لینک مستقیم

حجم فایل: ۳۴ مگابایت

پسورد فایل: www.azhamechi.com

کتاب آموزشی شیرپوینت ۲۰۱۳

دانلود با لینک مستقیم

حجم فایل: ۴۵ مگابایت

پسورد فایل: www.azhamechi.com

آموزش نصب و پیکربندی شیرپوینت ۲۰۱۳

دانلود با لینک مستقیم

حجم فایل: ۳٫۳ مگابایت

پسورد فایل: www.azhamechi.com

منبع: اختصاصی از همه چی

 

ارسال نظر