خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

چهارشنبه ، ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

ارسال رایگان آگهی

بنز سواری مردم از سال آینده/ آغوش باز ایران خودرو برای مرسدس

کد خبر: 3374 تعداد بازدید: 2162

مدیر منطقه آسیا و خاورمیانه شرکت مرسدس بنز گفت: هدف ما از حضور در ایران، صادرات خودروی ساخته شده بنز به ایران است. شرکت ایران خودرو و  بنز همکاری مشترک ...

مدیر منطقه آسیا و خاورمیانه شرکت مرسدس بنز گفت: هدف ما از حضور در ایران، صادرات خودروی ساخته شده بنز به ایران است.

شرکت ایران خودرو و  بنز همکاری مشترک خود را در زمینه CBU آغاز کردند.

علی نمکین مدیرعامل ستاره ایران در خصوص این همکاری گفت: شرکت ستاره ایران در حال برنامه‌ریزی برای تولید مشترک با بنز در داخل کشور است و بزودی نام این محصول تولیدی مشترک اعلام خواهد شد.

براساس موافقت انجام شده در گام نخست خودروهای ساخته شده بنز به ایران صادرمی شودو درگام بعدی سرمایه گذاری مشترک بین این دو خودروسازی به منظور ایجاد خط تولید بنز در ایران صورت می گیرد.

مدیرمنطقه آسیا و خاورمیانه شرکت مرسدس‌ بنز نیز در این خصوص با اشاره به اینکه این شرکت با مطالعاتی که در بازار ایران انجام داده قرار است، سال آینده ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دستگاه خودرو در کلاس‌های مختلف به مشتریان عرضه کند،تصریح کرد:  هدف اصلی ما این نیست که در ایران خط تولید افتتاح کنیم بلکه قصد داریم خدمات پس از فروش را بهینه کرده و به این ترتیب قدم‌های اولیه را در این زمینه برای دور جدید همکاری ها برمی داریم.

وی همچنین با اشاره به بازدید روز گذشته از خط تولید شرکت ایران‌خودرو، گفت: ایران‌خودرو یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید و مونتاژ خودرو در خاورمیانه است. نظر ما نسبت به این مجموعه مثبت است و دارای امکانات پیشرفته‌ای است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر