خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

چهارشنبه ، ۲۷ تیر ۱۳۹۷

ارسال رایگان آگهی

۳ محور شریانی کشور مسدود شد/تردد با زنجیر چرخ در محور فیروزکوه

کد خبر: 3182 تعداد بازدید: 549

مدیر سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور با اشاره به مسدود بودن ۳ محور شریانی کشور به دلیل بارش برف، گفت: تردد در محور فیروزکوه با زنجیر چرخ امکان پذیر ...

۳ محور شریانی کشور مسدود شد/تردد با زنجیر چرخ در محور فیروزکوه

مدیر سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور با اشاره به مسدود بودن ۳ محور شریانی کشور به دلیل بارش برف، گفت: تردد در محور فیروزکوه با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

یاسر خالدی به آخرین وضعیت راه‌های کشور اشاره کرد و اظهار داشت: در حال حاضر به دلیل بارش برف، محورهای چالوس و هراز و آزادراه قزوین – زنجان حدفاصل صاعین قلعه تا ابهر مسدود است.

وی افزود: آزادراه قزوین-رشت که به دلیل بارش برف مسدود شده بود، با تلاش عوامل راهداری بازگشایی شد.

مدیر سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور با اشاره به اینکه محورهای فرعی شمشک-دیزین، پونل-خلخال، سروآباد-پاوه، زنجان-طارم  و گنجنامه-تویسرکان هم مسدود است، افزود: بارش‌ها در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، مازندران، اردبیل، زنجان، همدان، البرز، تهران، کردستان، سمنان، گیلان، قزوین، خراسان شمالی، قم و گلستان ادامه دارد و در ارتفاعات این استان‌ها بارش برف را داریم.

خالدی با بیان اینکه در حال حاضر تردد در محور فیروزکوه با زنجیر چرخ امکان پذیر است، گفت: پیش بینی می‌شود از فردا صبح سه شنبه، شرق کشور به سمت استان‌های خراسان رضوی، شرق سمنان و گلستان با بارش برف همراه باشد.

به گفته وی، محور ایرانشهر – سرباز در استان سیستان بلوچستان به دلیل انجام عملیات راهداری مسدود شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

ارسال نظر