خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

چهارشنبه ، ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

ارسال رایگان آگهی

واردات ۱۰۷ میلیون دلار کالا از آمریکا

کد خبر: 3156 تعداد بازدید: 605

بر اساس آمار گمرک در ۱۰ ماهه سال‌جاری ۱۰۷ میلیون دلار صرف واردات کالا از آمریکا شد. بر اساس آمار گمرک در ۱۰ ماهه سال‌جاری ۷۸ هزار و ۸۱ تن ...

واردات 107 میلیون دلار کالا از آمریکا

بر اساس آمار گمرک در ۱۰ ماهه سال‌جاری ۱۰۷ میلیون دلار صرف واردات کالا از آمریکا شد.

بر اساس آمار گمرک در ۱۰ ماهه سال‌جاری ۷۸ هزار و ۸۱ تن کالا به ارزش ۱۰۷ میلیون و ۲۴۸ هزار و ۴۸۰ دلار از ایالت متحده آمریکا به ایران صادر شد.

گاو شیری مولد نژاد خاص، قزل‌آلا، تخم چمن برای کشت، تخم سبزیجات، مکمل‌های غذایی، گریس، انواع واکسن، فرآورده برای آرایش لب، چشم و ناخن، پودر فشرده برای مصارف آرایشی، فرآورده‌های دندانسازی، جعبه، صندوق، قفسه و کاغذ دیواری، اجزا و قطعات توربین‌های بخار، انواع تلمبه، تبلت، سرور، انواع برد، کارت گرافیک، صدا، شبکه و رم، تراکتور کشاورزی، قایق تفریحی و ورزشی، میکروسکوپ، دستگاه ضربان قلب جنین، دستگاه اشعه ماوراء بنفش یا مادون قرمز، دریچه قلب، تردمیل، ادوات برای بازی بولینگ و مسواک از جمله کالاهای وارداتی از این کشور در مدت یاد شده هستند.

این گزارش می‌افزاید: در مدت یاد شده تنها ۵۳ تن کالا به ارزش ۶۵۶ هزار و ۲۶۷ دلار از ایران به ایالت متحده آمریکا صادر شده است.

انواع میگو، گل و غنچه گل، زعفران، کتاب و بروشور، کف‌پوش و فرش و انواع مبل از جمله کالای صادراتی ایران به ایالت متحده آمریکا در ۱۰ ماهه سال ۹۴ است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر